top of page
DSC_8589.jpg
  • Foto van schrijverLien Decorte

Laten we onze jeugd de zorg, aandacht én begeleiding geven die zij verdienen.
Bij vzw Oranjehuis creëren we een omgeving waarin jongeren zich veilig en gesteund voelen én verantwoordelijkheid leren opnemen. Onze focus ligt op herstelgericht werken en positieve heroriëntering, die jongeren de tools bieden om diepgaande en betekenisvolle relaties op te bouwen.


De recente tragische gebeurtenissen onderstrepen de noodzaak om onze kinderen en jongeren de waarde van liefde en vriendschap te tonen. Om positieve relaties met hen op te bouwen, tijd met hen door te brengen, hen graag te zien, hen te sturen.


Laten we onze jeugd de zorg, aandacht én begeleiding geven die zij verdienen.


Lees hier het volledige interview met jeugdcriminoloog Johan Deklerck.14 weergaven0 opmerkingen

Comments


bottom of page