contacteer ons

VZW MFC

Oranjehuis

directie en staf

Directeur - Sabine Bourgeois: sabine.bourgeois@oranjehuis.be


Veronique Vercruysse (boekhouding):

veronique.vercruysse@oranjehuis.be

Moorseelsestraat 146
8501 Heule

info@oranjehuis.be

056 35 88 76

VZW MFC

Oranjehuis

begeleidingstehuis en contextbegeleiding

Coördinator -HIIlde Baert: hilde.baert@oranjehuis.be


Moorseelsestraat 146
8501 Heule

info@oranjehuis.be

0474 62 31 46

Heerlijkheid

van Heule

Coördinator - Stan Van Mierlo:

0496 52 81 10

Zeger van Heulestraat 55

8501 Heule

info@heerlijkheidvanheule.be

0496 52 81 10

Columbus

Coördinator - Joke Huysentruyt: 

0499 35 48 61 info@columbusph.be

Regio Roeselare/Kortrijk
Moorseelsestraat 146

8501 Heule (Kortrijk)

info@columbusph.be

056 29 54 18

Columbus Gent

Stapelplein 70 bus 106,

9000 Gent

09 335 84 40

Ligand

ONTWIKKELINGSCENTRUM  

Aanspreekpunt - Wim Huyzentruyt wim.huyzentruyt@ligand.be

Moorseelsestraat 146

8501 Heule

0479 60 35 31

NAFT
Lieve Windels

lieve.windels@ligand.be

0491.15.23.11

Moorseelsestraat 148

8501 Heule

info@ligand.be

056 32 72 87

www.ligand.be

VZW Crisishulp

aan huis West-Vlaanderen

Coördinator - Alia Sayka: 

Alia.sayka@cahwestvlaanderen.be

0492/97.13.04

Meensesteenweg 28

8500 Kortrijk

info@cahwestvlaanderen.be

056 29 33 55

www.cahwestvlaanderen.be

Boothuis

vzw AjKo

Contactpersoon

Hanne Berghman:

hanne.berghman@kortrijk.be

Spinnerijkaai 100

8500 Kortrijk 

http://www.freewebs.com/boothuis

Aura cdv

Coördinator - Ludo Lemahieu: ludo.lemahieu@cdvaura.be

Meensesteenweg 35

8500 Kortrijk

info@cdvaura.be

056 35 90 18

Fax 056 37 46 76

Clean UP

Contactpersoon - Chris Lagrange

chris.lagrange@cleanup.name

Meensesteenweg 28

8500 Kortrijk 

0492  72 01 57

Trainingcentrum - Travak

Coördinator - Ludo Lemahieu: ludo.lemahieu@cdvaura.be

8501 Heule

info@cdvaura.be

056 35 90 18

Trainingcentrum - Brugproject

Coördinator - Ludo Lemahieu: ludo.lemahieu@cdvaura.be

Heerlijkheid van Heule
Zeger van Heulestraat 53-55

8501 Heule

info@cdvaura.be

056 35 90 18

Contact

Directie en staf MFC 

info@oranjehuis.be

T 056 35 88 76

F 056 35 63 59

Privacyverklaring