top of page

contacteer ons

VZW 

Oranjehuis

directie en staf

Directeur - Sabine Bourgeois: sabine.bourgeois@oranjehuis.be


Veronique Vercruysse (boekhouding):

veronique.vercruysse@oranjehuis.be

Moorseelsestraat 146
8501 Heule

info@oranjehuis.be

056 35 88 76

Oranjehuis

verblijf met contextbegeleiding

Vragen met betrekking tot opname binnen verblijf: tine.minjauw@oranjehuis.be

Coördinator - Bernard Battheu:  
bernard.battheu@oranjehuis.be

0491 15 23 10 


Moorseelsestraat 146
8501 Heule

info@oranjehuis.be

0474 62 31 46 (algemeen nummer team verblijf)

Heerlijkheid

van Heule

Aanspreekpunt Stan Van Mierlo:

0479 75 22 51

Zeger van Heulestraat 55

8501 Heule

info@heerlijkheidvanheule.be

0496 52 81 10

Columbus

Coördinator - Joke Huysentruyt: 

0499 35 48 61 info@columbusph.be

Regio Roeselare/Kortrijk
Moorseelsestraat 146

8501 Heule (Kortrijk)

info@columbusph.be

056 29 54 18

Columbus Gent

Groot Begijnhof 85

9040 Gent (St.-Amandsberg)

0492 22 34 18

Ligand
ontwikkelingscentrum

Aanspreekpunt - Wim Huyzentruyt wim.huyzentruyt@ligand.be

Moorseelsestraat 148

8501 Heule

0479 60 35 31

www.ligand.be

NAFT (zie contactgegevens Naadloos Flexibele Trajecten)

VZW Crisishulp
aan huis West-Vlaanderen

Coördinator - Alia Sayka: 

Alia.sayka@cahwestvlaanderen.be

0492 97 13 04

Team Zuid

Julius Sabbestraat 40

8530 Harelbeke

Team Noord

Moerkerksesteenweg 4

8310 Brugge

info@cahwestvlaanderen.be

056 29 33 55

0499 27 76 45 (permanentie)

www.cahwestvlaanderen.be

Boothuis
vzw AjKo

Contactpersoon

Kimberly Demeestere

0473 86 29 72

Spinnerijkaai 100

8500 Kortrijk 

http://www.freewebs.com/boothuis

Naadloze flexibele trajecten 
(Ligand)

Coördinator - Lieve Windels

lieve.windels@ligand.be

0491 15 23 11

Moorseelsestraat 148

8501 Heule

Ligand & vzw Aura

www.vzwaura.be

Clean UP

Contactpersoon - Chris Lagrange

chris.lagrange@cleanup.name

Moorseelsestraat 148

8501 Heule

0492  72 01 57

O.AL...Learn to work

Coördinator - Ludo Lemahieu: ludo.lemahieu@vzwaura.be

Moorseelsestraat 148

8501 Heule

info@vzwaura.be

056 35 90 18

Team Jongvolwassenen

Coördinator - Wouter Vanclooster wouter.vanclooster@oranjehuis.be

0490 44 65 26 

Meensesteenweg 33-35

8500 Kortrijk

Meer contactgegevens via

Werking - Team Jongvolwassenen

bottom of page